Preskočiť na obsah
Andrii Drozdov

Priemyselná výroba

Andrii Drozdov

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Košice - Nad jazerom
Od roku
2022
IČO
54 439 663

Andrii Drozdov

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
040 12 Košice - Nad jazerom
Na trhu od
21. marca 2022
IČO
54 439 663
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Andrii Drozdov

Andrii Drozdov – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košice - Nad jazerom. Podniká od 21. marca 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Andrii Drozdov
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 439 663
Dátum vzniku
21. marca 2022
Miesto podnikania
040 12 Košice - Nad jazerom
Živnostenský register
Okresný úrad Košice, vložka č. 820-96886
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Andrii Drozdov zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Andrii Drozdov?

Miesto podnikania je v obci 040 12 Košice - Nad jazerom.

Čím sa Andrii Drozdov zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Andrii Drozdov?

IČO je 54 439 663.

Odkedy podniká Andrii Drozdov?

Podnikanie začalo 21. marca 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Andrii Drozdov podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese andrii-drozdov.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.